2008. október 23., csütörtök

Paradicsom-tészta 121es verzió

Az éhenhalás elleni legjobb orvosság az evés. Ezt tapasztalati úton bizonyítottnak tekintem, mivel még mindig élek :D

Ám mi a helyzet, ha az otthon tornyosuló változatos csemegék elkészítése túl sok időt igényelne? Nos, a kreativitás jegyében a tésztaételek ilyenkor nagy segítségünkre lehetnek.

Mi kell a 121es verzióhoz?

1 lábos/as
1 főzőkanál
1 kis sajtostál
1 kis reszelt sajt a tálba
1 kis tészta a lábosba
1 kis fél fej vöröshagyma
1 kis kolbász
1 kis üveg házi készítésű velős paradicsomlé
VAAAAGY
1 kis icuri-picuri paradicsomkonzerv kellő mennyiségű (kitaláltad: "1 kis") vízzel hígítva.
(meg só, meg picipici olaj a tésztához, meg majoranna meg amit még szeretnél, csak akkor már 122es verzió... na MINDEGY :D )

A tészta szakszerűen fő, a paradicsomlé ráborul, belevágódik a fél fej vöröshagyma meg a kolbász köbösen (azaz kis kockákra vagdalva), meg a fűszer, hogy azt hidd, hogy attól olyan az íze. De ez is olyan, mint a kávé: a keverés A LÉNYEG, gondold csak meg, anélkül az egész egymásra dobált cuccok halmaza lenne. Közben sajt reszelődik- ugyebár...
HA eléggé megfőtt - értsd: megfőtt-, akkor reszelt sajttal meg a töménységtől függően kecsappal tálalható. LEGYEN REPETA! :)

1 megjegyzés:

Unknown írta...

Nagggyon jó! Tetszik ;) Szorgoskodjatok és írjatok még sok hasonlót!