1/4 kg túró
1 cs. sütőpor
30-40 dkg liszt
2 dl tejföl/ha krémesebb állagú a túró, akkor tej is jó
1 tojás
2-3 ek. cukor
ízlés szerint reszelt narancs- vagy citromhéj
A hozzávalókat összegyúrjuk, lágy tésztát kapunk. Kinyújtjuk, szépre kiszaggatjuk, olajban megsütjük. Kicsit pirosasra.
Porcukorral és/vagy lekvárral finom.
2010. május 12., szerda
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)